מוצרים לתינוקות שיקלו על חווית ההנקה לאם הטריה

מוצרים לתינוקות שיקלו על חווית ההנקה לאם הטריה

מוצרים לתינוקות שיקלו על חווית ההנקה לאם הטריה

שגרת ההנקה מהווה תהליך למידה איטי ואינטימי מאד. תהליך שקורה בינך ובין התינוק שלך. יש אימהות ותינוקות שמרגישים בבית מיד. ההנקה הולכת בקלות מהרגע הראשון, התינוק אוכל ומקבל את התזונה החשובה והבריאה והאמא נהנית מהתהליך ואינה מרגישה אי נוחות. במקרים אחרים, מתעוררות בעיות, מצבים של אי נוחות מפריעים לרגעי ההנקה הנעימים.

כיום אפשר ליצור שגרת הנקה נעימה יותר בזכות מוצרים שונים לתינוק ולאם שמקלים על תהליך ההנקה ויוצרים שגרה קלה יותר. הנה כמה מוצרים שיקלו על החוויה עבור האם הטרייה:

משאבת חלב טובה

משאבת חלב Medela היא פתרון חשוב למצבים רבים בתוך שגרת היומיום של האם הטרייה. היא יכולה לעזור כאשר יש גודש בשד, מצב די שגרתי שבו יש חלב רב בשד אך התינוק אינו צריך כמות גדולה של חלב. במקרה כזה נוצר גודש עם כאבים ואי נוחות, שאיבה יכולה להקל על כך.

מצב נוסף בו משאבת הנקה יכולה לעזור הוא כאשר האם צריכה לצאת מהבית והאב נכנס לתמונה. אז אפשר לשאוב מנת חלב אם ולתת אותה לתינוק באמצעות בקבוק. כיום ישנם בקבוקים המדמים את תחושת השד ולכן אפשר להיעזר במשאבה לשאוב חלב אם ולהאכיל את התינוק מבלי לאבד לאחר מכן את חוויית ההנקה.

לאחר ששגרת ההנקה מתבססת ובדרך כלל כאשר מסתיימת חופשת הלידה, משאבת ההנקה מסייעת לך לשאוב מנות חלב ולהמשיך להעניק לתינוק את חלב האם הבריא והמזין.

קרמים להרגעת כאבים ואי נוחות:

קרמים להנקה מאפשרים לך להנות מהקלה על כאבים ותחושות לא נעימות שעלולות להופיע בתחילת ההנקה. את הקרמים מורחים מסביב לפטמה והם מקלים על גודש, על פציעות וחתכים ועל יובש הפטמה. חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש ולוודא שאת עוקבת אחריהן לפני השימוש בקרם.

רפידות הנקה:

רפידות הנקה מסייעות לך לצאת מהבית בלי חששות. אימהות רבות שמניקות סובלות מדליפות של החלב לאחר ההנקה או כאשר יש גודש בשד. באמצעות רפידות הנקה אפשר לצאת מהבית בלי לפחד מכתמים ורטיבות שמופיעה על הבגד. הרפידות סופגות את החלב שדולף מהשד וכך את נמנעת ממבוכה כשאת יוצאת מהבית.

חזיית הנקה:

חזיית הנקה טובה ואיכותית שתומכת בחזה ומאפשרת לך להניק בקלות בכל מצב היא בגדר חובה כדי ליצור שגרת הנקה נוחה. חשוב לזכור שבמהלך חופשת הלידה ואחריה תצאי מהבית ותצטרכי לעיתים להניק גם כאשר את לבושה פחות בנוחות. חזיית הנקה טובה ותומכת תעזור לך להימנע מסרבול ומקושי ותעניק תמיכה חשובה לחזה.

סינר הנקה:

סינר הנקה הוא תוספת חיונית לכל תיק החתלה שאת מכינה כשאת יוצאת מהבית. הוא עוזר לך להניק בפרטיות בכל מקום. הסינר מכסה את איזור השד ויוצר לתינוק סביבה אינטימית ונינוחה. התינוק רגוע, את אינך מרגישה חשופה לעיני כל וההנקה יכולה להיות רגועה ונעימה.