מדבקות קיר ואיך משדרגים את מראה הבית?

מדבקות קיר ואיך משדרגים את מראה הבית?

2מדבקות קיר ואיך משדרגים את מראה הבית?

מי לא מעוניין להתגורר בבית מעוצב שנעים לשהות בו? בית שנעים לחזור אליו אחר יום שלם בחוץ? ובכן, לא לכולם יש את האמצעים לשכור את שירותיה של מעצבת פנים או להזמין שיפוצניק, אבל העיצוב נמצא הרבה פעמים בפרטים הקטנים, אלה שאינם עולים ממון רב, פרטים שניתן למצוא אותם במחירים השווים לכל כיס, כאן אנו מדברים על מדבקות קיר.

היכן מדביקים מדבקות קיר?

בראש ובראשונה מדבקות קיר מתאימות לחדרי הילדים, חדרי ילדים הם לרוב חדרים צבעוניים, הריהוט צבעוני, הנברשת צבעונית, וכך גם באשר לכל שאר הפרטים.  ישנה עוד דרך להוסיף שובבות לחדר ואווירה נעימה, באמצעות מדבקות קיר. ניתן למצוא מדבקות קיר בדמויות שילדים אוהבים, ניתן להדביק פס רציף על הקיר שמשווה סגנון לחדר, אפשר להדביק מדבקות של גרמי שמיים על התקרה, אולי זה אפילו יסייע לילדים להירדם.

ישנן מדבקות קיר הלקוחות מעולם התוכן של הילדים, מסיפורים אותם הם אוהבים, אלה הן מדבקות שמשתלבות עם דמיונם, כל ילד ירצה לגור בחדר דמוי אגדה אותה הוא מכיר. ישנו שפע רב של מדבקות קיר שיתאימו לאופי הילד, מדבקות הנוגעות לעולם התוכן שלו, בהחלט זוהי רכישה מומלצת שאיננה עולה ממון רב, זוהי דרך בדוקה לשנות את פני החדר ולחדש אותו.

מדבקות גם לשאר החדרים

מדבקות קיר ניתן להדביק לא רק בחדרי הילדים אלא גם בשאר חללי הבית. למשל מדבקות המיועדות לסלון או מדבקות לחדר השינה של ההורים. ישנו שפע רב של מדבקות קיר במגוון דוגמאות וצבעים, חשוב מאוד להתאימן לאופי החדר, לריהוט, לתאורה. גם לחדרים המעוצבים בסגנון מינימליסטי, למשל סלון שכל כולו מעוצב בצבע לבן, מדבקות קיר יכולות להוסיף הרבה מאוד לאווירה ולשדרג אותה, מקום שנעים יהיה לשהות בו.

מדבקות קיר מתאימות גם לחדרי מבוגרים. ניתן לבחור מדבקות בצבעים עדינים ושלווים, זוהי ההמלצה הגורפת על מנת שבחדר תשרור אווירה המתאימה לשינה ולרוגע, מקום שכולו השראה אבל כמובן אפשר לבחור מדבקות בעלות צבעים עזים ובסגנונות מוחצנים. יש להתאים את המדבקות לאופי החלל ולגווניי הקירות על מנת ליצור עד כמה שיותר אווירה הרמונית.

.