גאדג’טים ותאורה סולארית

גאדג’טים ותאורה סולארית

ראשית 2רוצות לקנות מתנה אטרקטיבית ומפתיעה לגבר שלכן? לחבר שלכם או לקולגה לעבודה יש יום הולדת ואתם שוברים את הראש מה לקנות לו? ובכן יש פתרון מצוין, לקנות כמתנה גאדג’טים, אלה הנקראים צעצועים למבוגרים, ואיזה מבוגר לא אוהב צעצועים? הרי גם שאנו ניגשים עם הילדים שלנו לחנות צעצועים אנו מוצאים עצמינו מבולבלים ונרגשים לא פחות מהם.
מתנות בעלת ערך מוסף

עם העידן האקולוגי והניסיון לחסוך בחשמל בכל דרך אפשרית, מציעות חנויות מתנות לגבר, גם מוצרי תאורה סולארית, תאורה חסכונית וטובה לסביבה. מה ניתן לרכוש? ובכן, הרשימה היא ארוכה: ניתן לרכוש מנורת לד אשר יכולה לצוף במים, ניתן לרכוש ערכה להטענת מכשירים סולאריים, מאוורר סולארי, פנס סולארי עם כמה נורות, פנס סולארי לאופניים, פנס סולארי המשמש כמחזיק מפתחות, תחפושות לפורים, בגדי ים, סוללה סולארית לאייפד ולאייפון, מנורה סולארית לגינה, רובוט סולארי והרשימה עוד לא הסתיימה. בסך הכל אלה הם מוצרים פרקטיים ותמיד יעשה בהם שימוש, היו סמוכים ובטוחים שמקבל המתנה יהיה מרוצה.

מה עוד ניתן לקנות?
עם ביקורכם בחנות מתנות לגבר תמצאו עצמכם מבולבלים משפע המוצרים, בהחלט ישנו מבחר עצום של גאדג’טים כל אחד מיוחד וכל אחד בעל היתרונות שלו, סביר להניח שחסרונות לא תמצאו. מדובר על מתנות שכל אחד ישמח לקבל אותן, גאדג’טים שלעיתים נדמה שגאונים המציאו אותם, גאדג’טים שלעולם לא נבין איך לא חשבו עליהם קודם.

גאדג’טים מיועדים במיוחד לגברים ונשים שיש להם כבר הכל, כך שם שאתם אתם רוצים לקנות מתנה מיוחדת וללכת על בטוח, מתנה שרוב הסיכויים שלא תצטרכו לקנות אותה עם פתק החלפה, לכו כל גאדג’טים. ניתן למצוא שפע רב של זיכרונות ניידים בכל מיני צורות ובכל מיני צבעים, משהו שכל אחד זקוק לו, ניתן למצוא שלטים אוניברסאליים ושימושיים, אפשר למצוא מאתרי מפתחות, רעיון גאוני בפני עצמו ועכשיו כל שנותר הוא להמציא מאתר משקפיים. אפשר למצוא שעון חכם, מטען נייד עוצמתי, כובע צמר עם אוזניות, מדחום מוצץ לתינוקות, כדור אורות אלקטרוני, פורט כסף, מגרען לגרעיני תירס, שעון מעורר משגר טילים ועוד שפע של מוצרים שכלל לא הייתם מודעים לקיומם.
minimall
מינימול – לקנות בטמפ’ החדר