איך לבחור בייבי דול

איך לבחור בייבי דול

איך לבחור בייבי דול_31_zps83d57855

במאמר זה נסקור עבור קהל הלקוחות שלנו מהו, בעצם, בייבי דול, אלו סוגים של בייבי דולים ניתן לרכוש בעידן המודרני ועל מה לשים דגש כשמחפשים. חשוב לעקוב מקרוב אחר הכתוב, על מנת שגם אתן תוכלו להישאר מעודכנות בטובי המוצרים ולקבל מידע עדכני אודות בגדי האיכות המובילים בתחום. לאילו מכן שמתנסות בבגד האופנתי בפעם הראשונה, נסביר מהו בייבי דול, ולאחר מכן נפנה לסוגים השונים אשר ניתן להוסיף למלתחת הבגדים שלכם. המאמר מנוסח בלשון נקבה, אך תקף לשני המינים!

מהו בייבי דול

ובכן, בייבי דול הינו בגד המשלב חלק עליון עם פתח תחתון רחב ומשוחרר. מטרת המבנה של כל בייבי דול הוא לכסות (במגוון אופנים אפשריים) חלקים מהגוף העליון, בד|כ מגיע עד לפסגת הגוף התחתון ולא מתחת לכך אך ניתן למצוא בייבי דולים במבנה ארוך יותר מכך. המטרה היא ליצור מחשוף ברגל אשר יכול לאפשר לכן ללבוש גרביונים או מכנסיים צמודות ויפות, או שום דבר בנוסף. כאן נדגים אילו סוגי בייבי דול קיימים לבחירתכן ובמה הם מתאפיינים מבחינה עיצובית.

בייבי דול סטנדרטי

בייבי דול המכיל בגד גוף עליון וכיסוי לפסגת הרגל העליונה. בגד זה ניתן לרכישה בשלל צבעים וממגוון חומרים – מעור ועד גימורים שונים של בד. הבייבי דול הסטנדרטי מתאים גם לסצנות ביתיות-שגרתיות ולא בהכרח לרגעים בהם יש צורך ביותר מחשוף – כמו בילוי בחדר המיטות. כיום, סוגים מאוד מסוימים של בייבי דול סטנדרטי ניתן ללבוש גם במסיבות ואפילו בנסיבות רשמיות יותר, אם מקפידים על יתר פריטי ההלבשה התחתונה כנדרש: גרביונים ומכנס צמוד תואם.

בייבי דול ספרדי

בייבי דול עם חורים המבטאים גזירות מספריים. החורים מעוצבים מבחינה סימטרית במרכז הבגד ומרתקים את הצופה במחשוף ייחודי ומעניין. בחופי הים הלטיניים מארגנטינה ועד ספרד – נהוג לצפות גם בבגדי ים המעוצב בדרך זו.

בייבי דול אירוטי

בייבי דול המאופיין במחשוף יתר. הוא כולל בגד דמוי חזייה ולרוב מתלווה אליו בגד נוסף המדמה תחתוני נשים. שני חלקי הבגדים מעוצבים בהתאמה מבחינת הצבע, אך לא נדיר למצוא שילובים מעניינים של צבעים שונים. הבייבי דול האירוטי, כמו רוב הבייבי דולים מתאים במיוחד לחדר המיטות.

על מה חשוב לשים דגש בעת רכישת בייבי דול

חשוב לשים לב – בייבי דולים נמכרים לעיתים במחירים מופקעים, ולא תמיד עשויים מהחומרים המוצלחים ביותר. ב- MINIMALL ניתן למצוא פריטי בייבי דול מכל הסוגים, המתאפיינים במחיר נוח במיוחד ובאיכות שלא נופלת מכל חנות יוקרתית הגובה מחירים כפולים ומשולשים. ניתן להתאים עבורכן בייבי דול בהתאמה אישית ואפילו לספק עצה בנוגע לקניית בייבי דול במתנה!

בואו לבחור את הבייבי דולים שיעשו לכן את הלילות – וגם את הבקרים –

זקוקות ליעוץ? ליצירת קשר בנושא בייבי דול חייגו 054-2032423 או צרו קשר באתר שלפניכם!